MZBO 2022

Szanowni Państwo,

Katedrze Badań Operacyjnych Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach przypadł zaszczyt zorganizowania jubileuszowej, XL Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej im. Profesora Władysława Bukietyńskiego „Metody i Zastosowania Badań Operacyjnych”. Konferencja odbędzie się w dniach 16-18 października 2022 roku w Brennej.

Konferencja od lat stanowi forum prezentacji najnowszych osiągnięć naukowych w zakresie matematycznego modelowania problemów decyzyjnych oraz zastosowań badań operacyjnych w praktyce gospodarczej. Liczymy, że tak jak bywało to do tej pory, swoją obecność mocno zaznaczą młodzi pracownicy nauki.

Jubileuszowa konferencja będzie z pewnością okazją do spojrzenia wstecz i refleksji nad tym jak zmieniły się badania operacyjne w trakcie ponad czterdziestu lat, które minęły od jej pierwszej edycji w 1978 roku. Przede wszystkim jednak liczymy, że będzie ona okazją do dyskusji o perspektywach badań operacyjnych.

Serdecznie zapraszam do przyjazdu do Brennej w październiku 2022 roku.

Maciej Nowak

XL Konferencja MZBO 2022 została objęta patronatem JM Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, prof. dr hab. inż. Celiny M. Olszak.

Przewiń na górę